Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Hometech Alfa 7MRC 2 GB 32 GB 7 inc Tablet Mağaza

6 ay önce Satılık Samsun   86 Hit

₺66900 Hometech Alfa 7MRC 2 GB 32 GB 7 inc Tablet

  • hometech-alfa-7mrc-2-gb-32-gb-7-inc-tablet-big-0

0.0

Konum: Samsun
Fiyat: ₺66900

Temel İşlere Uygun

Günlük işleri halletmek için kullanılabilir. İnternette araştırma yapmak, sosyal medyaya girmek ve bir şeyler izlemek için idealdir. Sunduğu performans sayesinde bu işlerin rahatlıkla yapılmasını sağlar. Aynı zamanda diğer pek çok iş için de kullanılabilir.

Yeterli Orandaki Ekran

7 inçlik bir ekrana sahiptir. Bu boyuttaki bir ekran internet üzerinden bir şeyler izlemek için yeterlidir. Nerede olursanız olun dilediğiniz filmi ve diziyi izleyebileceksiniz.

İnternet Her Yerde

Hem Wi-Fi hem de hücresel internet özelliği vardır. Bu sayede her yerde internete bağlanabileceksiniz. Şebeke var olduğu sürece internetin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece dünyayla irtibatınızı koparmamış olursunuz.

İnce Bir Tasarım

Boyutları sayesinde gayet kullanışlıdır. Çantaya atılarak rahatlıkla taşınabilir. Bu sayede evde, okulda, işte ve toplu taşımada kullanılabilir. Teknlojinin en pratik hallerinden biri olarak kabul edilebilir.

Öğrenciler İçin İdeal

Ders çalışırken internetten faydalanması gereken öğrenciler için uygundur. Eğitim videoları izlemek ve kitap okumak için kullanılabilir. Aynı şekilde e-posta kontrol etmeye ve internet üzerinden çeşitli kişilerle eğitime geçmeye de yarar.

Bol Miktarda Hafıza

32 GB’lık bir hafızaya sahiptir. Bu kapasitedeki bir depolama alanı sayısız dosyayı saklamak için yeterlidir. Benzer şekilde sistem içine bol sayıda uygulama da yüklenebilir. Ofis yazılımları başta olmak üzere diğer uygulamalar için fazlasıyla yeriniz olacaktır.


 
Not: Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekir.