Şartlar


Şartlar & Koşullar

Tanımlar

Aşağıda belirtilen terimlerin her biri, bu Satış Koşullarında Lara Sınıflandırılmış Hizmetinde (bundan sonra "Koşullar") aşağıdaki anlamlara sahiptir:

  1. Duyuru: Bir Ürün veya hizmetin bir Web sitesinde ve Mobil site'de satın almak, satmak ve Web sitesinde ve Mobil site\'de yayınlamak için kendi sorumluluğu altındaki bir İlan veren tarafından sunulan tüm öğeleri ve verileri (görsel, metinsel, ses, fotoğraflar, çizimler) ifade eder.
  2. İlan veren: Türkiye\'de kurulmuş bir ana, tüzel veya tüzel kişi, bir hesabı vardır ve web sitesinde bir duyuruda bulunmuş demektir. Herhangi bir İlan veren, para yatırmak ve veya ilanlarını yönetmek için Kişisel Hesaba bağlı olmalıdır. İlan ilk olarak otomatik olarak yatırılırsa, İlan verene bir Kişisel Hesap oluşturulmasını gerektirir.
  3. Kişisel Hesap: herhangi bir İlan verenin yaratması gereken ve reklamlarını yaymak, yönetmek ve görüntülemek için Web sitesinden bağlanması gereken boş alan anlamına gelir.
  4. Cep99: Kayıtlı ofisi {Şirket Adresi} adresinde bulunan {Şirket Kayıt No} numarası altında Ticaret ve Sanayi Odasında kayıtlı olan Web Sitesi ve Mobil Sitesini, yayınlayan ve işleten şirket anlamına gelir.
  5. Müşteri Hizmetleri: Cep99, İlan verenin daha fazla bilgi edinebileceği bölüm anlamına gelir. Bu hizmete, Web Sitesi ve Mobil Site üzerindeki linke tıklayarak e-posta yoluyla ulaşılabilir.
  6. Cep99 Servisi: Cep99, Web Sitesi ve Mobil Sitede Kullanıcılar ve İlan verenler için sunulan hizmetler anlamına gelir.
  7. Web sitesi: Cep99 tarafından işletilen, https://www.cep99pro.com adresindeki URL’den erişilen ve Kullanıcıların ve İlan verenlerin İnternet’e Cep99 aracılığıyla Hizmete erişebilmelerini sağlayan web sitesidir.
  8. Mobil Site: Cep99 tarafından işletilen ve https://www.cep99pro.com adresinden erişilebilen ve Kullanıcıların ve İlan verenlerin mobil telefon hizmeti {SiteAdı} üzerinden erişmelerine izin veren mobil sitedir.
  9. Kullanıcı: Web Sitesi ve Mobil Site üzerinden Cep99 Servisi\'ine erişimi olan ve farklı ortamlardan erişilebilen Cep99 Danışmanlık Hizmeti olan herhangi bir ziyaretçi.

Konu

Bu Kullanım Şartları, Web Sitesinden ve Mobil Siteden Kişisel Hesabına bağlı olan bir İlan verenin herhangi bir aboneliğine uygulanacak sözleşme koşullarını belirler.

Kabul

Web sitesinin bir İlan veren tarafından herhangi bir şekilde kullanılması, mevcut Şartların tamamen kabul edilmesidir.

Sorumluluk

Cep99\'un sorumluluğu, İlan verenin ya da büyük bir zorunluluğun neden olacağı performansın ya da uygunsuz kontrol performansından sorumlu tutulamaz.

Bu terimlerin değiştirilmesi

Cep99, Şartlar ve Koşulların tamamını veya bir kısmını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

İlan verenlerin, değişikliklerden haberdar olmak için Şartlara bakmaları önerilir.

Diğer

Şartların bir kısmı herhangi bir nedenle yasa dışı, geçersiz veya uygulanamazsa, söz konusu hükümler yazılı olarak kabul edilir, kalan hükümlerin geçerliliği sorgulanmadan, İlan verenler ile Cep99 arasında geçerli olmaya devam eder.

Her türlü şikayet Cep99 Müşteri Hizmetleri\'ne iletilmelidir.