Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

XB340BT Wireless SD Kart Destekli Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Mağaza

3 ay önce Satılık Samsun   64 Hit

₺15000 XB340BT Wireless SD Kart Destekli Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

  • xb340bt-wireless-sd-kart-destekli-bluetooth-kablosuz-kulak-ustu-kulaklik-big-0

0.0

Konum: Samsun
Fiyat: ₺15000

Geniş Kullanım Alanı

10 metrelik alan boyunca sorunsuz şekilde kullanım sağlayan bir kablosuz kulaklıktır. 10 metre içerisindeki alanlarda hiçbir sorun ile karşılaşmadan sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz bir kulaklıktır.

Kaliteli Mikrofon

Bu kulaklık size kaliteli ses sunarken sizin sesinizin de kaliteli şekilde iletilmesini sağlayacak bir mikrofona sahiptir. Bu mikrofon ile online oyun oynamanız, yayın açmanız, görüşmeler yapmanız çok daha kaliteli ve konforlu bir hal alacaktır.

Özgür Kullanım İmkânı

Kablosuz şekilde kullanılan bu kulak üstü kulaklık size özgürlük sağlayacaktır. Kulaklığın kablosunun takılması ya da kopması gibi problemleri düşünmenize gerek olmadan kafanız rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İstediğiniz anda bağlayarak kolay ve konforlu şekilde bir şeyler dinlemeye başlayabilirsiniz.

Şık Tasarım Son derece havalı bir tasarıma sahiptir. Bilgisayarınız ile uyumlu şekilde çalışacak olan bu kulaklık ona görüntü olarak da uyum sağlayacaktır. Mavi ve siyah renklerin kullanılması ile oluşan bu kulaklık son derece eğlenceli bir görünüme sahiptir.

Net Ses

Yüksek kaliteli ses sunan bu mikrofon ile en ince ayrıntıdaki sesleri bile kolayca ayırt edebileceksiniz. Bu şekilde oyun oynarken maksimum performans sergilemenizi sağlayan bir özelliktir.

Konforlu Kullanım

Yastıklı kafa bandı size son derece konforlu bir kullanım sağlayacaktır. Kulaklığı taktığınızda tek hissettiğiniz yumuşaklık olacak sizi asla rahatsız etmeyecektir.


 
Not: Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekir.